ערוך דין מעצרים

מדובר במצב בו נשללת מאדם הזכות שלו לחירות וזאת,עוד בטרם הוכחה אשמתו.

במידה ואדם נעצר, אחת הזכויות שלו, היא ביצוע שיחת טלפון אחת, זכות שניצולה בדרך האפקטיבית ביותר, יהיה שימוש בה לצורך יצירת קשר עם עורך דין המתמחה בנושא של שחרור מעצרים בחיפה, או בכל מקום אחר בו אותו אדם עצור, ללוות ולייצג את אותו אדם במהלך ההליך המשפטי בו הוא יהיה מעורב.

עורך דין אבי תגר, הינו עורך דין פלילי, המתמחה בין היתר בנושא של שחרור ממעצרים בחיפה. כך שאם נקלעתם למצב בו נלקחת למעצר בחיפה או בכל מקום אחר בארץ, נצלו את שיחת הטלפון הניתנת לכם לשיחה עם עורך דין אבי תגר, שיסייע לכם להשתחרר מהמעצר, ילווה וייצג אתכם בצורה המקצועית ביותר במהלך ההליך המשפטי, זאת בהתאם לאופי נסיבות האירוע.

תפקידו של עורך הדין הפלילי

על פי חוק המעצרים, בסמכותו של שוטר (כאשר ישנה הצדקה לכך) לעצור אדם באופן מידי. לתקופה שלא תארך מעל 24 שעות. במידה והמשטרה תזדקק לתקופת מעצר נוספת לצריכה חקירה, היא תצטרך להביא את החשוד בפני שופט מעצרים ולשכנע את השופט לעצור את החשוד לתקופה נוספת.

תפקידו של עורך דין פלילי במקרה זה הוא לקדם את ההליך של השחרור ממעצר, כמו גם, במקרה הצורך לדאוג שהמעצר לא יוארך. עורך דין פלילי יסייע ללקוח לשמור על כל הזכויות שלו, ילווה וייצג אותו גם לאחר שהשחרור מהמעצר הושג ויסייע לו להחליט האם לבחור בעסקת טיעון או בניהול המשפט.

ברזומה של עורך דין אבי תגר, שחרור ממעצרים בחיפה של לקוחות רבים, כמו גם, דאגה לשמירה על הזכויות שלהם וליווי בהמשך התהליך המשפטי עד לסיומו.

דאגה לזכויות

שהות במעצר, יכולה להוות מצב לא נעים ואף מלחיץ אשר יכול לגרום לאדם הנמצא בו, להגיב בצורה לא שקולה ולא נכונה עבורו להמשך הדרך. בכדי למנוע מצב שכזה, ישנה חשיבות למהר ולפנות לעורך דין המתמחה בנושא של שחרור מעצרים בחיפה או בכל אחור אחר, בכדי שזה יסייע לאותו אדם לשמור על זכויותיו.

 

לקבלת ייעוץ, סיוע וייצוג משפטי מטעם עורך דין פלילי  בעל ניסיון במשפט פלילי מאז 1979, המטפל באופן אישי בכל תיק, פנו כעת לעו"ד אבי תגר בטלפונים 04-8512627  או 050-5400819.

דילוג לתוכן