עו"ד פלילי בקריות

כיצד לבחור עורך דין פלילי בקריות

אם הינכם חשודים בעבירה פלילית או זומנתם לחקירה משטרתית ישנה חשיבות רבה לפנייה אל עורך דין פלילי בקריות. מדובר באדם בעל מומחיות ספציפית בדיני פלילים אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך, יהווה משענת בתקופה סוערת ועשוי בהחלט להשפיע על תוצאות ההליכים. יחד עם זאת, חשוב להבין כי כל עו"ד פלילי בקריות נבדל מרעהו בוותק ובניסיון, בבקיאות בעבירה המיוחסת לכם, בהצלחות המוכחות וביכולת לתת שירות ברמה הולמת. על כן, יש לבצע את הבחירה בתשומת לב רבה ולשים לב לפרמטרים הבאים:

  • התמחות בתחום הפלילי – יש להבין כי דיני פלילים מהווים עולם בפני עצמו ואינם זהים לדיני מקרקעין, משפחה וכדומה. לכן, יש לפנות אך ורק לעורך דין שבאמת מתמחה בתחום הפלילי ולא מטפל בד בבד בתיקים מכל ענפי המשפט, דבר העלול להתבטא בידע ויכולות בלתי מספקים.
  • ותק– אין ספק כי לניסיונו של עורך הדין יש חשיבות רבה והשפעה על יכולתו לתת מענה נכון ויצירתי לסוגיות ולמכשולים העומדים בפניכם. כך לדוגמא, עורך הדין אבי תגר בעל בניסיון של עשרות שנים (מ 1979) בתחום הפלילי, הן כחבר בלשכת עורכי הדין והן כקצין חקירות במטה הארצי של משטרת ישראל. מדובר ביתרון ברור המתבטא גם בהיכרות מעמיקה עם המערכות המטפלות בתיקכם, כגון יחידות המשטרה, הפרקליטות ויחידת התביעות המשטרתית.
  • ניסיון בעבירה המיוחסת לכם – ישנה חשיבות גדולה גם לניסיונו של עורך הדין בטיפול בעבירה המיוחסת לכם לאור ייצוג לקוחותיו בעבר, בין אם מדובר בעבירות סמים, גניבה ממעביד, אלימות, מין, שוד , צווארון לבן, רצח ועוד.
  • הצלחות מוכחות – בקשו מעורך הדין שיספר לכם על מקרים דומים שבהם טיפל בעבר, על המכשולים שבהם נתקל וכיצד התגבר עליהם, ומה הצליח להשיג עבור לקוחותיו.
  • זמינות – זכרו כי עורך הדין אמור ללוות אתכם באופן אישי ועליו לגלות מידה גבוהה של זמינות לשיחות טלפון, לפגישות וכמובן לדיונים בערכאות השונות. לכן, ודאו שהוא פנוי לחלוטין לטפל בתיקכם ובררו עימו עד כמה יהיה זמין לענות לקריאותיכם.

לקבלת ייעוץ, סיוע וייצוג משפטי מטעם עורך דין פלילי בקריות בעל ניסיון במשפט פלילי מאז 1979, המטפל באופן אישי בכל תיק, פנו כעת לעו"ד אבי תגר בטלפונים 04-8512627  או 050-5400819.

דילוג לתוכן